Kurumsal Tedarikçi Çalışma Sistemi

 


2020 Yılında faaliyete geçen Gurmeninsepeti.com, doğallığa ve tazeliğe önem veren, sağlıklı ürünlerin gönül rahatlığıyla sipariş edilebileceği bir e-ticaret platformudur. Firmamız online bir manav hizmeti vermektedir. Tüketiciye seçtiği ürünleri 24 saat içinde taptaze ulaştırmayı misyon edinen firmamız, kusursuz ve keyifli bir gıda alışverişi sunmaktadır. 

Marketlerde yaşanan stok sıkıntıları ve gıda tedarikinde yaşanan zorluklar sebebiyle oluşturulan online manavımız, taze meyve ve sebzelerin en lezzetli olanlarını özenle bir araya getiriyor. Bu nedenle, Gurmenin Sepeti adından da anlaşılacağı gibi eşsiz lezzetleri kullanıcıları ile buluşturmayı hedefleyen özel bir alışveriş sitesi. Hem taze hem de uygun fiyata sebze meyve alan müşterilerimiz, piyasada bulmakta zorlanacağı birçok ürünü bizden kolayca temin edebiliyor. Taze meyve, sebze ve yeşillik kategorilerinin dışında, tüketicilerin bulmakta zorlanacağı organik anne-çocuk ürünleri ve en doğal zeytinyağı çeşitleri de ürün gamımızda yer almakta. Tek bir çeşit üzerine yoğunlaşmadan mutfakları en doğal ürünlerle donatabilmek bu sayede mümkün hale geliyor.

Alışveriş yapmak için markete, manava ya da pazara giderek vakit harcamak istemeyenler için salçadan tarhanaya, şehriyeden makarnaya birçok ürün, bu online manavda yer alıyor. Baldan polene ve kahvaltılık ürünlere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile Gurmenin Sepeti, uzun bekleme süreleri olmadan hızlı bir teslim politikasına sahip… Gurmenin Sepeti Online Manav, kargo mağduriyeti, bozulmuş ve bayat ürün almak gibi dertlerle uğraşmadan konforlu bir satın alma süreci sunuyor.  


Güvene ve iş birliğine dayalı bir hizmete değer veren firmamız hizmet alanını ve hedef kitlesini geliştirmeyi amaçlıyor. Çıktığımız bu doğal yolculukta, daimî ürün tedariki ihtiyacı olan ve toptan fiyatlarımızdan yararlanmak isteyen kurumsal catering firmaları, kafe ve restoran gibi işletmeler ön başvuru formumuzu doldurabilirler. Bire bir görüşmelerimizle değerlendiren firmalar, tedarikini sağladığımız doğal gıda ürünlerimizi toptan şekilde, kolayca satın alabilirler. Toptan fiyat avantajı, özel indirim oranları ve kampanyalar da sizleri bekliyor. Siz de en doğal ürünlere kolayca ulaşmak için ilk adımı atın; formumuzu doldurun, size hemen ulaşalım. 

İş Ortaklarımız
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR