gurmesepeti

GURMENİN SEPETİ NEDİR?

Gurmenin Sepeti online manav, iki üniversite öğrencisi tarafından kurulmuş girişimci genç iş insanlarının işletmesidir. 2020 Yılında faaliyet geçen şirketimiz, doğallığı ve tazeliği önemseyen, sağlıklı ürün siparişi verebileceğiniz bir e-ticaret platformudur. Bu platform, sanki manavdan ya da pazardan taptaze seçtiğiniz ürünleri alıyormuş gibi, sebzeleri ve meyveleri 24 saat içinde sizlere kusursuz şekilde ulaştırmak için kurulmuştur.

Gurmenin Sepeti Nasıl Kuruldu?

Karantina sürecinde marketlerde ve dükkanlarda yaşanan stok sıkıntısı, bizi kısa sürede gıda tedariki sağlayabileceğimiz işlevsel bir platform yaratmaya teşvik etti. Bu amaçla özellikle bu süreçte bir arada bulunmanın riskli olması, taze meyve ve sebze alışverişini zorlaştıran bir durumdu. Biz de alıcılarımız için her zaman taze olarak satın alabilecekleri taze meyve sebze ve yeşillik çeşitlerini en lezzetli haliyle sunmaya karar verdik.

Farkımız: Tazelik, Bol Çeşit ve Uygun Fiyat

Gurmenin Sepeti, adından da anlaşılacağı gibi eşsiz lezzetleri kullanıcıları ile buluşturmayı hedefleyen bir alışveriş sitesidir. Hem taze hem de uygun fiyata sebze meyve alan müşterilerimiz, piyasada bulmakta zorlanacağı birçok ürünü bizden kolayca temin edebilirler.

Tazeliği korumak adına kullandığımız “yaşatan poşetler” ise sebze, meyve ve yeşillik kategorisinde yer alan gıdaların havayla temasını keser. Onları hep taze ve en leziz halleriyle satın alıp tüketme olanağı tanır.  

Amacımız: Mutfak İhtiyacını Bütünüyle Karşılamak

Size en tazeyi en doğalı ve en lezzetliyi sunan Gurmenin Sepeti, aynı zamanda tek bir gıda türü üzerine yoğunlaşmaktansa çok fazla ürünü bünyesinde barındırmayı tercih etmiştir. Bu nedenle meyve, sebze, yeşillik dışında zeytinyağı, organik, anne çocuk gibi kategorilere sahiptir. Bu amaçla her bir gıda ürününün, en katkısız ve doğal haliyle mutfaklarınıza gelmesini sağlar.

Alışveriş ile Zaman Kaybetmeyin!

Alışveriş yapmak için markete, manava ya da pazara giderek vakit harcamak istemeyenler için salçadan tarhanaya, şehriyeden makarnaya birçok ürün, online manavda yer alıyor. Baldan polene ve kahvaltılık ürünlere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile Gurmenin Sepeti, uzun bekleme süreleri olmadan hızlı bir teslim politikasına sahip… Kargo mağduriyeti, bozulmuş ve bayat ürün almak gibi dertlerle uğraşmayın diye Gurmenin Sepeti online manav var. 
 

 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR