Çengelköy Salatalık (1Kg Paket)
Çengelköy Salatalık (1Kg Paket)

Çengelköy Salatalık (1Kg Paket) (SB-005)

Fiyat : ₺24,95(KDV Dahil)

Çengelköy Salatalık Kütür Kütür Lezzet

Yazın sıcak günlerinde şöyle bir Çengelköy Salatalık olsa da yesek… Çengelköy salatalık siparişi vererek salatalığın hasını yemek isterseniz ise adresiniz belli: Gurmenin Sepeti. Kahvaltılarınıza eşsiz bir tat kazandıracak olan bu salatalık türü, doğal salatalık tadı, kabuğunun eşsiz kokusu ile yerken size ayrı bir mutluluk verir.

Çengelköy Salatalık Faydaları ve Kullanımı

Yüksek oranda su içeren Çengelköy Salatalık faydaları şunlardır:

  • İdrara çıkmaya yardımcıdır.
  • Su oranı yüksek olduğu için vücudun susuzluğunu gidermeye yardımcıdır.
  • Salatalık, cilt bariyerini onaran etkiye sahiptir, yaşlılık karşıtıdır.
  • Her gün düzenli yenen salatalık, kabızlığı önleyerek sindirim ve boşaltım sistemini rahatlatmaya yardımcıdır.
  • Mide hastalıklarına iyi geldiği bilinir.
  • Saçları ve tırnakları güçlendirici özelliği vardır.

Kullanımı:

Salatalık çiğ olarak tüketilen su oranı yüksek ödem atmaya yardımcı bir sebzedir. Suyu daha rahat içebilmek için bazen dilimlenerek bir sürahi, suluk ya da bardak içine konur. Suyun tadını daha ferah bir hale getirip hafif tatlımsı bir hale getirir. Kahvaltıda halka halka kesilerek tüketilir. Mevsim salatalarında kullanılarak ferah bir yaz günü geçirmeye yardım eder. Cacık içine konarak pek çok yemeğin yanında serinletici bir lezzet olarak tüketilebilir. Siz de Çengelköy salatalık siparişi vererek bu harika tarifleri kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Çengelköy Salatalık Siparişi

Çengelköy Salatalık siparişi vererek hormonsuz ve katkısız salatalık yemenin sağlıklı farkındalığını kazanabilirsiniz. Salatalık tadında doğallığa ulaşmak için şimdi Gurmenin Sepeti sebze kategorisinden sipariş verin.

Hızlı Sipariş ve Güvenli Teslimat

Çengelköy Salatalık siparişi vererek toprağından çıkıp gelmiş kadar taze salatalık lezzetine kavuşabilirsiniz. Şimdi sipariş verin, sağlıklı beslenmenin tadını çıkarın.

Raf Ömrünü Uzatan Yaşatan Poşet Teknolojisi

Aldığınız taze meyveyi uzun süre ilk günkü lezzetiyle tüketmek için raf ömrünü uzatan, yaşatan poşet teknolojisi ile tanışın. Ürünlerinizi size göndereceğimiz bu özel poşetlerle sakladığınızda hava ile teması önleyerek, bayatlamanın ve çürümenin önüne geçebilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü’nün önerdiği yaşatan poşetler nanokil teknoloji ile üretilerek meyve sebze tazeliğini ilk günkü gibi korumaya yardım ediyor. Siz de yaşatan poşetle sağlığınız için en doğru seçimi yapın!